Tranzistor N-MOSFET, TO220AB, DIOTEC SEMICONDUCTOR - DIT150N03
- Producător Diotec Semiconductor
- Cod produs:T114993
-
13,18lei
- Fără TVA:10,89lei
-
- 10 sau mai multe 11,22lei
- 23 sau mai multe 4,22lei
- 53 sau mai multe 3,99lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (534 buc.)
Tranzistor N-MOSFET, TO220AB, DIOTEC SEMICONDUCTOR - DIT150N03
Tip tranzistor: N-MOSFET, unipolar
Capsula: TO220AB
Producator: DIOTEC SEMICONDUCTOR
Caracteristici
| Carcasa | TO220AB |
| Curent de drena in impuls | 600A |
| Curent drena | 105A |
| Grosime radiator | max. 1.2mm |
| Incarcatura poarta | 38nC |
| Nivel dificultate | Avansat |
| Polarizare | unipolar |
| Rezistenţa in timpul funcţionarii | 2.3mΩ |
| Subtip ambalaj | tub |
| Subtip canal | îmbogăţit |
| Tensiune drena-sursa | 30V |
| Tensiune poarta-sursa | ±20V |
| Tip produs | Datalogger |
