-
52,16lei
- Fără TVA:43,11lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (69 buc.)
Rezistenta 2.2Ω, 25W, ARCOL - HS25-2R2F
Rezistenta: 2.2Ω
Putere: 25W
Toleranta: ±1%
Producator: ARCOL
Caracteristici
| Coeficient de temperatura | 100ppm/°C |
| Dimensiuni carcasa | 27.3x28x14.6mm |
| Nivel dificultate | Mediu |
| Raster orificii montaj | 18.3x19.8mm |
| Rezistenţa | 2.2Ω |
| Subtip rezistor | cu radiator |
| Tip produs | Rezistenta |
| Tip rezistor | bobinat |
| Toleranţa | ±1% |
