-
27,86lei
- Fără TVA:23,02lei
-
- 3 sau mai multe 24,18lei
- 5 sau mai multe 21,91lei
- 6 sau mai multe 16,48lei
- Disponibilitate:Stoc epuizat
Rezistenta 22Ω, 25W, ARCOL - HS25-22RJ
Rezistenta: 22Ω
Putere: 25W
Toleranta: ±5%
Producator: ARCOL
Caracteristici
| Coeficient de temperatura | 100ppm/°C |
| Dimensiuni carcasa | 27.3x28x14.6mm |
| Nivel dificultate | Mediu |
| Raster orificii montaj | 18.3x19.8mm |
| Rezistenţa | 22Ω |
| Subtip rezistor | cu radiator |
| Tip produs | Rezistenta |
| Tip rezistor | bobinat |
| Toleranţa | ±5% |
