-
109,68lei
- Fără TVA:90,64lei
-
- 3 sau mai multe 103,79lei
- Disponibilitate:Stoc epuizat
Rezistenta 220Ω, 100W, ARCOL - FPA100-220RJ
Rezistenta: 220Ω
Putere: 100W
Toleranta: ±5%
Producator: ARCOL
Caracteristici
| Coeficient de temperatura | 100ppm/°C |
| Dimensiuni carcasa | 38x25x9mm |
| Nivel dificultate | Mediu |
| Raster orificii montaj | 30.3mm |
| Rezistenţa | 220Ω |
| Tip produs | Rezistenta |
| Tip rezistor | thick film |
| Toleranţa | ±5% |
