-
195,80lei
- Fără TVA:161,82lei
-
- 2 sau mai multe 185,32lei
- 36 sau mai multe 175,74lei
- 54 sau mai multe 175,37lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (36 buc.)
Rezistenta 1Ω, 200W, ARCOL - HS200-1RJ
Rezistenta: 1Ω
Putere: 200W
Toleranta: ±5%
Producator: ARCOL
Caracteristici
| Coeficient de temperatura | 100ppm/°C |
| Dimensiuni carcasa | 89.7x72.5x41.8mm |
| Nivel dificultate | Mediu |
| Raster orificii montaj | 70x57.2mm |
| Rezistenţa | 1Ω |
| Subtip rezistor | cu radiator |
| Tip produs | Rezistenta |
| Tip rezistor | bobinat |
| Toleranţa | ±5% |
