Afisaj TFT, grafic, rezolutie 800x480, 9", 4...5,5V, 4D Systems - SK-90DT-AR
- Producător 4D Systems
- Cod produs:T295950
-
1.898,34lei
- Fără TVA:1.568,88lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (1 buc.)
Afisaj TFT, grafic, rezolutie 800x480, 9", 4...5,5V, 4D Systems - SK-90DT-AR
Tip afisaj: TFT, grafic
Rezolutie: 800x480
Diagonala: 9"
Interfata: GPIO, I2C x3, microSD, PWM, SPI x4
Panou tactil: rezistiv
Tensiune de alimentare: 4...5,5V
Luminozitate: 450cd/m2
Dimensiuni fereastra (IxL): 111,7x198mm
Temperatura de lucru: -20...70°C
Numar culori: 65k
Dimensiuni: {{Dimensiuni}}
Iluminare: {{Iluminare}}
Controler: {{Subtip controler}}
Producator: 4D Systems
Caracteristici
| Capacitate memorie RAM | 32kB |
| Caracteristici afişaj | panou senzitiv rezistent |
| Conţinut set | 4D-UPA, adapter Arduino Shield II, cablu 30pin FFC 15cm, cablu panglică cu adaptor 5pin, card microSD 4GB, GEN4-IB, modul afişaj |
| Contrast | 500:1 |
| Curent de lucru | 766mA |
| Destinaţie | ARDUINO |
| Diagonala ecran | 9" |
| Dimensiuni exterioare (la x ad x in) | 220.7x4.9x126.4mm |
| Dimensiuni fereastra (IxL) | 111,7x198mm |
| Memorie | 32kB RAM |
| Microcontroler | DIABLO16 |
| Organizare memorie Flash | 6x32kB |
| Panou tactil | rezistiv |
| Rezoluţie afişaj | 800x480 |
| Tip dispunere pini | 1x30 |
| Utilizare - serie/producator | Arduino |
