Afisaj TFT, grafic, rezolutie 800x480, 7", 5V DC, 4D Systems - GEN4-ULCD-70DT-AR
- Producător 4D Systems
- Cod produs:T295929
-
1.377,14lei
- Fără TVA:1.138,13lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (1 buc.)
Afisaj TFT, grafic, rezolutie 800x480, 7", 5V DC, 4D Systems - GEN4-ULCD-70DT-AR
Tip afisaj: TFT, grafic
Rezolutie: 800x480
Diagonala: 7"
Interfata: 1-wire, 8bit parallel, GPIO, I2C, serial, SPI
Panou tactil: rezistiv
Tensiune de alimentare: 5V DC
Luminozitate: 455cd/m2
Dimensiuni fereastra (IxL): 154,08x85,92mm
Temperatura de lucru: -15...65°C
Numar culori: 65k
Dimensiuni: {{Dimensiuni}}
Iluminare: {{Iluminare}}
Controler: {{Subtip controler}}
Producator: 4D Systems
Caracteristici
| Capacitate memorie Flash | 192kB |
| Capacitate memorie RAM | 32kB |
| Caracteristici afişaj | cititor carduri microSD, CRC, ieşire pe impulsuri, ieşire PWM, intrare în cuadratură, NeoPixel |
| Conţinut set | cablu 30pin FFC 15cm, cablu panglică cu adaptor 5pin, GEN4-IB |
| Curent de lucru | 0,67A |
| Destinaţie | ARDUINO |
| Diagonala ecran | 7" |
| Dimensiuni exterioare (la x ad x in) | 187x102.1x8.3mm |
| Dimensiuni fereastra (IxL) | 154,08x85,92mm |
| Memorie | 32kB RAM, 192kB FLASH |
| Microcontroler | DIABLO16 |
| Organizare memorie Flash | 6x32kB |
| Panou tactil | rezistiv |
| Rezoluţie afişaj | 800x480 |
| Tip dispunere pini | 1x30 |
| Utilizare - serie/producator | Arduino |
