Afisaj TFT, grafic, rezolutie 800x480, 5", 5V DC, 4D Systems - GEN4-ULCD-50DT
- Producător 4D Systems
- Cod produs:T295925
-
974,61lei
- Fără TVA:805,46lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (2 buc.)
Afisaj TFT, grafic, rezolutie 800x480, 5", 5V DC, 4D Systems - GEN4-ULCD-50DT
Tip afisaj: TFT, grafic
Rezolutie: 800x480
Diagonala: 5"
Interfata: GPIO, I2C x3, serial, SPI x3
Panou tactil: rezistiv
Tensiune de alimentare: 5V DC
Luminozitate: 460cd/m2
Dimensiuni fereastra (IxL): 110,88x62,83mm
Temperatura de lucru: -15...65°C
Numar culori: 65k
Dimensiuni: 142,8x77,9x7,8mm
Iluminare: {{Iluminare}}
Controler: {{Subtip controler}}
Producator: 4D Systems
Caracteristici
| Capacitate memorie Flash | 192kB |
| Capacitate memorie RAM | 32kB |
| Caracteristici afişaj | cititor carduri microSD, CRC, ieşire pe impulsuri, ieşire PWM, intrare în cuadratură, NeoPixel |
| Conţinut set | cablu 30pin FFC 15cm, GEN4-IB, instrucţiuni |
| Curent de lucru | 0,4A |
| Diagonala ecran | 5" |
| Dimensiuni exterioare (la x ad x in) | 142.8x77.9x7.8mm |
| Dimensiuni fereastra (IxL) | 110,88x62,83mm |
| Memorie | 32kB RAM, 192kB FLASH |
| Microcontroler | DIABLO16 |
| Organizare memorie Flash | 6x32kB |
| Panou tactil | rezistiv |
| Rezoluţie afişaj | 800x480 |
| Subtip afişaj | grafic |
| Subtip afişaj utilizat | TFT |
| Tip dispunere pini | 1x30 |
