Afisaj TFT, grafic, rezolutie 480x272, 4,3", 5V DC, 4D Systems - GEN4-ULCD-43DCT
- Producător 4D Systems
- Cod produs:T295924
-
1.041,59lei
- Fără TVA:860,82lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (4 buc.)
Afisaj TFT, grafic, rezolutie 480x272, 4,3", 5V DC, 4D Systems - GEN4-ULCD-43DCT
Tip afisaj: TFT, grafic
Rezolutie: 480x272
Diagonala: 4,3"
Interfata: 1-wire, 8bit parallel, GPIO, I2C x3, serial, SPI x3
Panou tactil: capacitiv
Tensiune de alimentare: 5V DC
Luminozitate: 450cd/m2
Dimensiuni fereastra (IxL): 95,04x53,86mm
Temperatura de lucru: -15...65°C
Numar culori: 65k
Dimensiuni: {{Dimensiuni}}
Iluminare: {{Iluminare}}
Controler: {{Subtip controler}}
Producator: 4D Systems
Caracteristici
| Capacitate memorie Flash | 192kB |
| Capacitate memorie RAM | 32kB |
| Caracteristici afişaj | cititor carduri microSD, CRC, ieşire pe impulsuri, ieşire PWM, intrare în cuadratură, NeoPixel |
| Conţinut set | cablu 30pin FFC 15cm, GEN4-IB, instrucţiuni |
| Curent de lucru | 0,15A |
| Diagonala ecran | 4,3" |
| Dimensiuni exterioare (la x ad x in) | 123x84.5x8.3mm |
| Dimensiuni fereastra (IxL) | 95,04x53,86mm |
| Memorie | 32kB RAM, 192kB FLASH |
| Microcontroler | DIABLO16 |
| Organizare memorie Flash | 6x32kB |
| Panou tactil | capacitiv |
| Rezoluţie afişaj | 480x272 |
| Subtip afişaj | grafic |
| Subtip afişaj utilizat | TFT |
| Tip dispunere pini | 1x30 |
