Afisaj TFT, grafic, rezolutie 480x272, 4,3", 5V DC, 4D Systems - GEN4-ULCD-43D
- Producător 4D Systems
- Cod produs:T295923
-
767,61lei
- Fără TVA:634,39lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (1 buc.)
Afisaj TFT, grafic, rezolutie 480x272, 4,3", 5V DC, 4D Systems - GEN4-ULCD-43D
Tip afisaj: TFT, grafic
Rezolutie: 480x272
Diagonala: 4,3"
Interfata: GPIO, I2C x3, serial, SPI x3
Panou tactil: {{Panou tactil}}
Tensiune de alimentare: 5V DC
Luminozitate: 460cd/m2
Dimensiuni fereastra (IxL): 95,04x53,86mm
Temperatura de lucru: -15...65°C
Numar culori: 65k
Dimensiuni: 127,6x69,3x7,9mm
Iluminare: {{Iluminare}}
Controler: {{Subtip controler}}
Producator: 4D Systems
Caracteristici
| Capacitate memorie Flash | 192kB |
| Capacitate memorie RAM | 32kB |
| Caracteristici afişaj | cititor carduri microSD, CRC, ieşire pe impulsuri, ieşire PWM, intrare în cuadratură, NeoPixel |
| Conţinut set | cablu 30pin FFC 15cm, GEN4-IB, instrucţiuni |
| Curent de lucru | 0,3A |
| Diagonala ecran | 4,3" |
| Dimensiuni exterioare (la x ad x in) | 127.6x69.3x7.9mm |
| Dimensiuni fereastra (IxL) | 95,04x53,86mm |
| Memorie | 32kB RAM, 192kB FLASH |
| Microcontroler | DIABLO16 |
| Organizare memorie Flash | 6x32kB |
| Rezoluţie afişaj | 480x272 |
| Subtip afişaj | grafic |
| Subtip afişaj utilizat | TFT |
| Tip dispunere pini | 1x30 |
