Tranzistor N-MOSFET, TO220AB, VISHAY, IRFZ48RPBF, T115933
- Producător Vishay
- Cod produs:T115933
-
22,23lei
- Fără TVA:18,37lei
-
- 10 sau mai multe 14,07lei
- 11 sau mai multe 9,34lei
- 24 sau mai multe 8,85lei
- Disponibilitate:În Stoc (275 buc.)
Tranzistor N-MOSFET, TO220AB, VISHAY, IRFZ48RPBF
Tip tranzistor: N-MOSFET, unipolar
Capsula: TO220AB
Producator: VISHAY
Caracteristici
| Carcasa | TO220AB |
| Curent drena | 50A |
| Incarcatura poarta | 110nC |
| Polarizare | unipolar |
| Rezistenţa in timpul funcţionarii | 18mΩ |
| Subtip canal | îmbogăţit |
| Tensiune drena-sursa | 60V |
| Tensiune poarta-sursa | ±20V |
Etichete: Tranzistor N-MOSFET, TO220AB, VISHAY, IRFZ48RPBF
