Surub M1,6, otel zincat, 5mm, cap rotund, BOSSARD, 1431978, T149268
- Producător Bossard
- Cod produs:T149268
-
0,14lei
- Fără TVA:0,12lei
-
- 600 sau mai multe 0,13lei
- 1000 sau mai multe 0,10lei
- 1200 sau mai multe 0,09lei
- Disponibilitate:În Stoc (580 buc.)
Surub M1,6, otel zincat, 5mm, cap rotund, BOSSARD, 1431978
Tip produs: surub
Filet: M1,6
Material: otel
Crestatura cap: crestat
Lungime: 5mm
Tip cap: cap rotund
Pas filet: 0,35
Dimensiune crestatura: 0,4mm
Norma BN: 330
Norma ISO: 1207
Diametru cap: 3mm
Norma DIN: 84A
Material acoperire: zinc
Norma PN: 82215
Clasa de putere: 4.8
Caracteristici
| Clasa de putere | 4.8 |
| Diametru cap | 3 mm |
| Dimensiune cheie | 0,4mm |
| Filet | M1.6 |
| Lungime | 5 mm |
| Pas filet | 0.35 |
| Subtip cap | Cap rotund, bombat |
| Tip surub | Fara saiba |
Etichete: surub, m16, otel, zincat, 5mm, cap, rotund, bossard, 1431978
