Rezistenta thick film, 5.6kΩ, SMD 0603, 0.125W, WALSIN, WF06P562JTL, T198508
  • Producător Walsin
  • Cod produs:T198508
Distribuie
  • 0,14lei
  • Fără TVA:0,12lei
  • 500 sau mai multe 0,11lei
  • 1000 sau mai multe 0,05lei
  • 5000 sau mai multe 0,05lei
  • Disponibilitate:În Stoc (1850 buc.)
Rezistenta thick film, 5.6kΩ, SMD 0603, 0.125W, WALSIN, WF06P562JTL
Rezistenta: 5.6kΩ
Tip rezistor: SMD, thick film
Capsula: SMD 0603
Toleranta: ±5%
Putere: 0.125W
Caracteristici
Carcasa - inch 0603
Carcasa - mm 1608
Rezistenţa 5.6kΩ
Tensiune de impuls max. 100V
Tip rezistor thick film
Toleranţa ±5%
Captcha
Etichete: Rezistenta thick film, 5.6kΩ, SMD 0603, 0.125W, WALSIN, WF06P562JTL