Rezistenta thick film, 47Ω, SMD 1206, 0.5W, ROYAL OHM, HP06W2F470JT5E, T109869
Distribuie
  • 0,27lei
  • Fără TVA:0,23lei
  • 1000 sau mai multe 0,16lei
  • 5000 sau mai multe 0,10lei
  • 15000 sau mai multe 0,08lei
  • Disponibilitate:În Stoc (4300 buc.)
Rezistenta thick film, 47Ω, SMD 1206, 0.5W, ROYAL OHM, HP06W2F470JT5E
Caracteristici
Capsula SMD 1206
Producator Royal Ohm
Putere W 500mW
Rezistenta (Ohmi) 47 Ohmi
Tip Thick film
Toleranţa ±1%