Rezistenta thick film, 3.9Ω, SMD 1206, 0.25W, ROYAL OHM, 1206S4J039JT5E, T110893
- Producător Royal Ohm
- Cod produs:T110893
0,25lei
- Fără TVA:0,20lei
- 1000 sau mai multe 0,09lei
- 5000 sau mai multe 0,05lei
- 15000 sau mai multe 0,05lei
- Disponibilitate:În Stoc (30857 buc.)
Rezistenta thick film, 3.9Ω, SMD 1206, 0.25W, ROYAL OHM, 1206S4J039JT5E
Caracteristici
| Capsula | SMD 1206 |
| Producator | Royal Ohm |
| Putere W | 250mW |
| Rezistenta (Ohmi) | 3.9 Ohmi |
| Tip | Thick film |
Etichete: Rezistenta thick film, 3.9Ω, SMD 1206, 0.25W, ROYAL OHM, 1206S4J039JT5E