Rezistenta thick film, 3.9Ω, SMD 1206, 0.25W, ROYAL OHM, 1206S4J039JT5E, T110893
Distribuie
  • 0,25lei
  • Fără TVA:0,20lei
  • 1000 sau mai multe 0,09lei
  • 5000 sau mai multe 0,05lei
  • 15000 sau mai multe 0,05lei
  • Disponibilitate:În Stoc (30857 buc.)
Rezistenta thick film, 3.9Ω, SMD 1206, 0.25W, ROYAL OHM, 1206S4J039JT5E
Caracteristici
Capsula SMD 1206
Producator Royal Ohm
Putere W 250mW
Rezistenta (Ohmi) 3.9 Ohmi
Tip Thick film
Captcha
Etichete: Rezistenta thick film, 3.9Ω, SMD 1206, 0.25W, ROYAL OHM, 1206S4J039JT5E