Rezistenta thick film, 3.16kΩ, SMD 0603, 0.1W, YAGEO, RC0603FR-073K16L, T197639
- Producător Yageo
- Cod produs:T197639
0,58lei
- Fără TVA:0,48lei
- 1000 sau mai multe 0,21lei
- 4800 sau mai multe 0,05lei
- 11000 sau mai multe 0,05lei
- Disponibilitate:În Stoc (7270 buc.)
Rezistenta thick film, 3.16kΩ, SMD 0603, 0.1W, YAGEO, RC0603FR-073K16L
Rezistenta: 3.16kΩ
Tip rezistor: SMD, thick film
Capsula: SMD 0603
Toleranta: ±1%
Putere: 0.1W
Caracteristici
| Capsula | SMD 0603 |
| Producator | Yageo |
| Putere W | 100mW |
| Rezistenta (Ohmi) | 3.16K |
| Tip | Thick film |
Etichete: Rezistenta thick film, 3.16kΩ, SMD 0603, 0.1W, YAGEO, RC0603FR-073K16L