Rezistenta thick film, 2.87kΩ, SMD 1206, 0.25W, ROYAL OHM, 1206S4F2871T5E
- Producător Royal Ohm
- Cod produs:T110822
0,22lei
- Fără TVA:0,18lei
- 1000 sau mai multe 0,12lei
- 5000 sau mai multe 0,04lei
- 15000 sau mai multe 0,04lei
- Disponibilitate:În Stoc (299 buc.)
Capsula: SMD1206
Putere W: 250mW
Rezistenta (Ohmi): 2.87kΩ
Tip: Thick film
Caracteristici
| Carcasa - inch | 1206 |
| Carcasa - mm | 3216 |
| Coeficient de temperatura | 100ppm/°C |
| Rezistenţa | 2.87kΩ |
| Tensiune de impuls max. | 400V |
| Tip rezistor | thick film |
| Toleranţa | ±1% |
Etichete: Rezistenta thick film, 2.87kΩ, SMD 1206, 0.25W, ROYAL OHM, 1206S4F2871T5E