Rezistenta thick film, 2.2Ω, SMD 0603, 0.125W, WALSIN, WF06P2R2JTL, T198484
  • Producător Walsin
  • Cod produs:T198484
Distribuie
  • 0,14lei
  • Fără TVA:0,12lei
  • 500 sau mai multe 0,11lei
  • 1000 sau mai multe 0,05lei
  • 5000 sau mai multe 0,05lei
  • Disponibilitate:În Stoc (4500 buc.)
Rezistenta thick film, 2.2Ω, SMD 0603, 0.125W, WALSIN, WF06P2R2JTL
Rezistenta: 2.2Ω
Tip rezistor: SMD, thick film
Capsula: SMD 0603
Toleranta: ±5%
Putere: 0.125W
Caracteristici
Capsula SMD 0603
Producator Walsin
Putere W 125mW
Rezistenţa 2.2 Ohmi
Rezistenta (Ohmi) ±5%
Tip Thick film
Captcha
Etichete: Rezistenta thick film, 2.2Ω, SMD 0603, 0.125W, WALSIN, WF06P2R2JTL