Rezistenta thick film, 215Ω, SMD 1206, 0.25W, VISHAY, CRCW1206215RFKTABC, T109418
- Producător Vishay
- Cod produs:T109418
0,33lei
- Fără TVA:0,28lei
- 500 sau mai multe 0,19lei
- 1000 sau mai multe 0,12lei
- 2300 sau mai multe 0,06lei
- Disponibilitate:În Stoc (90 buc.)
Rezistenta thick film, 215Ω, SMD 1206, 0.25W, VISHAY, CRCW1206215RFKTABC
Caracteristici
| Capsula | SMD 1206 |
| Producator | Vishay |
| Putere W | 250mW |
| Rezistenta (Ohmi) | 215 Ohmi |
| Tip | Thick film |
Etichete: Rezistenta thick film, 215Ω, SMD 1206, 0.25W, VISHAY, CRCW1206215RFKTABC