Rezistenta thick film, 200Ω, SMD 1206, 0.5W, ROYAL OHM, HP06W2J0201T5E, T109777
Distribuie
  • 0,44lei
  • Fără TVA:0,37lei
  • 250 sau mai multe 0,27lei
  • 1000 sau mai multe 0,17lei
  • 5000 sau mai multe 0,09lei
  • Disponibilitate:În Stoc (7680 buc.)
Rezistenta thick film, 200Ω, SMD 1206, 0.5W, ROYAL OHM, HP06W2J0201T5E
Caracteristici
Capsula SMD 1206
Producator Royal Ohm
Putere W 500mW
Rezistenta (Ohmi) 200 Ohmi
Tip Thick film
Captcha
Etichete: Rezistenta thick film, 200Ω, SMD 1206, 0.5W, ROYAL OHM, HP06W2J0201T5E