Rezistenta thick film, 1.5kΩ, SMD 1206, 0.25W, VISHAY, CRCW12061K50JNTABC, T109395
  • Producător Vishay
  • Cod produs:T109395
Distribuie
  • 0,28lei
  • Fără TVA:0,24lei
  • 500 sau mai multe 0,17lei
  • 1000 sau mai multe 0,11lei
  • 2500 sau mai multe 0,05lei
  • Disponibilitate:În Stoc (3980 buc.)
Rezistenta thick film, 1.5kΩ, SMD 1206, 0.25W, VISHAY, CRCW12061K50JNTABC
Caracteristici
Capsula SMD 1206
Producator Vishay
Putere W 250mW
Rezistenta (Ohmi) 1.5K
Captcha
Etichete: Rezistenta thick film, 1.5kΩ, SMD 1206, 0.25W, VISHAY, CRCW12061K50JNTABC