Rezistenta thick film, 10kΩ, SMD 1206, 0.25W, ROYAL OHM, 1206S4F1002T5E, T110658
Distribuie
  • 0,18lei
  • Fără TVA:0,15lei
  • 1000 sau mai multe 0,04lei
  • 5000 sau mai multe 0,03lei
  • 15000 sau mai multe 0,02lei
  • Disponibilitate:În Stoc (719711 buc.)
Rezistenta thick film, 10kΩ, SMD 1206, 0.25W, ROYAL OHM, 1206S4F1002T5E
Caracteristici
Carcasa - inch 1206
Carcasa - mm 3216
Coeficient de temperatura 100ppm/°C
Rezistenţa 10kΩ
Tensiune de impuls max. 400V
Tip rezistor thick film
Toleranţa ±1%
Spune-ţi opinia
Notă: Codul HTML este citit ca şi text!
   Rău           Bun
Captcha
Etichete: Rezistenta thick film, 10kΩ, SMD 1206, 0.25W, ROYAL OHM, 1206S4F1002T5E