Rezistenta thick film, 10kΩ, SMD 1206, 0.25W, ROYAL OHM, 1206S4F1002T5E, T109165
Distribuie
  • 0,25lei
  • Fără TVA:0,21lei
  • 15000 sau mai multe 0,23lei
  • 50000 sau mai multe 0,22lei
  • 100000 sau mai multe 0,22lei
  • Disponibilitate:În Stoc (204814 buc.)
Rezistenta thick film, 10kΩ, SMD 1206, 0.25W, ROYAL OHM, 1206S4F1002T5E
Caracteristici
Capsula SMD 1206
Producator Royal Ohm
Putere W 250mW
Rezistenta (Ohmi) 10K
Tip Thick film
Spune-ţi opinia
Notă: Codul HTML este citit ca şi text!
   Rău           Bun
Captcha
Etichete: Rezistenta thick film, 10kΩ, SMD 1206, 0.25W, ROYAL OHM, 1206S4F1002T5E