Rezistenta thick film, 10kΩ, SMD 1206, 0.25W, ROYAL OHM, 1206S4F1002T5E, T109165
- Producător Royal Ohm
- Cod produs:T109165
0,25lei
- Fără TVA:0,21lei
- 15000 sau mai multe 0,23lei
- 50000 sau mai multe 0,22lei
- 100000 sau mai multe 0,22lei
- Disponibilitate:În Stoc (204814 buc.)
Rezistenta thick film, 10kΩ, SMD 1206, 0.25W, ROYAL OHM, 1206S4F1002T5E
Caracteristici
| Capsula | SMD 1206 |
| Producator | Royal Ohm |
| Putere W | 250mW |
| Rezistenta (Ohmi) | 10K |
| Tip | Thick film |
Etichete: Rezistenta thick film, 10kΩ, SMD 1206, 0.25W, ROYAL OHM, 1206S4F1002T5E