Rezistenta thick film, 1.02kΩ, SMD 1206, 0.25W, ROYAL OHM, 1206S4F1021T5E, T110642
Distribuie
  • 0,26lei
  • Fără TVA:0,22lei
  • 1000 sau mai multe 0,08lei
  • 5000 sau mai multe 0,05lei
  • Disponibilitate:În Stoc (3500 buc.)
Rezistenta thick film, 1.02kΩ, SMD 1206, 0.25W, ROYAL OHM, 1206S4F1021T5E
Caracteristici
Capsula SMD 1206
Producator Royal Ohm
Putere W 250mW
Rezistenta (Ohmi) 1.02K
Tip Thick film
Captcha
Etichete: Rezistenta thick film, 1.02kΩ, SMD 1206, 0.25W, ROYAL OHM, 1206S4F1021T5E