Rezistenta thick film, 100kΩ, SMD 1206, 0.25W, YAGEO, RC1206FR-07100KL, T109948
  • Producător Yageo
  • Cod produs:T109948
Distribuie
  • 0,80lei
  • Fără TVA:0,66lei
  • 10 sau mai multe 0,14lei
  • 100 sau mai multe 0,08lei
  • 500 sau mai multe 0,06lei
  • Disponibilitate:În Stoc (19786 buc.)
Rezistenta thick film, 100kΩ, SMD 1206, 0.25W, YAGEO, RC1206FR-07100KL
Caracteristici
Carcasa - inch 1206
Carcasa - mm 3216
Rezistenţa 100kΩ
Tensiune de impuls max. 500V
Tip rezistor thick film
Toleranţa ±1%
Spune-ţi opinia
Notă: Codul HTML este citit ca şi text!
   Rău           Bun
Captcha
Etichete: Rezistenta thick film, 100kΩ, SMD 1206, 0.25W, YAGEO, RC1206FR-07100KL