Rezistenta de carbon, 220kΩ, 0.5W, SR PASSIVES, CF1/2W-220K, T141782
Distribuie
  • 0,14lei
  • Fără TVA:0,12lei
  • 500 sau mai multe 0,11lei
  • 2000 sau mai multe 0,08lei
  • 3900 sau mai multe 0,05lei
  • Disponibilitate:În Stoc (9920 buc.)
Rezistenta de carbon, 220kΩ, 0.5W, SR PASSIVES, CF1/2W-220K
Rezistenta: 220kΩ
Putere: 0.5W
Terminale: axial
Toleranta: ±5%
Caracteristici
Nivel dificultate Mediu
Putere W 500mW
Rezistenta (Ohmi) 220 K
Tip produs Rezistenta
Captcha
Etichete: Rezistenta de carbon, 220kΩ, 0.5W, SR PASSIVES, CF1/2W-220K