Rezistenta de carbon, 1.2kΩ, 0.5W, SR PASSIVES, CF1/2W-1K2, T141771
Distribuie
  • 0,13lei
  • Fără TVA:0,10lei
  • 500 sau mai multe 0,10lei
  • 2000 sau mai multe 0,07lei
  • 3700 sau mai multe 0,05lei
  • Disponibilitate:În Stoc (20727 buc.)
Rezistenta de carbon, 1.2kΩ, 0.5W, SR PASSIVES, CF1/2W-1K2
Rezistenta: 1.2kΩ
Putere: 0.5W
Terminale: axial
Toleranta: ±5%
Caracteristici
Putere W 500mW
Rezistenta (Ohmi) 1.2 K
Captcha
Etichete: Rezistenta de carbon, 1.2kΩ, 0.5W, SR PASSIVES, CF1/2W-1K2