Rezistenta de carbon, 120Ω, 0.25W, SR PASSIVES, CF1/4W-120R, T141403
Distribuie
  • 0,14lei
  • Fără TVA:0,12lei
  • 500 sau mai multe 0,10lei
  • 1000 sau mai multe 0,08lei
  • 5000 sau mai multe 0,04lei
  • Disponibilitate:În Stoc (482 buc.)
Rezistenta de carbon, 120Ω, 0.25W, SR PASSIVES, CF1/4W-120R
Rezistenta: 120Ω
Putere: 0.25W
Caracteristici
Dimensiuni carcasa Ø2.3x6mm
Dimensiuni terminale Ø0.4x28mm
Nivel dificultate Mediu
Rezistenţa 120Ω
Tensiune de impuls max. 500V
Tip produs Rezistenta
Tip rezistor carbon
Toleranţa ±5%
Captcha
Etichete: Rezistenta de carbon, 120Ω, 0.25W, SR PASSIVES, CF1/4W-120R