Rezistenta 75Ω, SMD 0402, 63mW, ROYAL OHM, 0402WGF750JTCE, T229750
- Producător Royal Ohm
- Cod produs:T229750
0,23lei
- Fără TVA:0,19lei
- 1000 sau mai multe 0,06lei
- 10000 sau mai multe 0,03lei
- 50000 sau mai multe 0,02lei
- Disponibilitate:În Stoc (31972 buc.)
Rezistenta 75Ω, SMD 0402, 63mW, ROYAL OHM, 0402WGF750JTCE
Rezistenta: 75Ω
Tip rezistenta: thick film
Capsula: SMD 0402
Toleranta: ±1%
Putere: 63mW
Temperatura de lucru: -55...155°C
Tensiune de lucru max.: 50V
Producator: ROYAL OHM
Caracteristici
| Carcasa - inch | 0402 |
| Carcasa - mm | 1005 |
| Coeficient de temperatura | 200ppm/°C |
| Nivel dificultate | Mediu |
| Rezistenţa | 75Ω |
| Seria producatorului | CQ |
| Tip produs | Rezistenta |
| Tip rezistor | thick film |
| Toleranţa | ±1% |
Etichete: Rezistenta 75Ω, SMD 0402, 63mW, ROYAL OHM, 0402WGF750JTCE