Rezistenta 330Ω, 0.6W, YAGEO, MF0207FTE52-330R, T108003
  • Producător Yageo
  • Cod produs:T108003
Distribuie
  • 0,81lei
  • Fără TVA:0,67lei
  • 10 sau mai multe 0,42lei
  • 25 sau mai multe 0,33lei
  • 100 sau mai multe 0,24lei
  • Disponibilitate:În Stoc (18636 buc.)
Rezistenta 330Ω, 0.6W, YAGEO - MF0207FTE52-330R
Rezistenta (Ohmi): 330R
Putere W: 600mW
Tip: Cu pelicula metalica
Caracteristici
Putere W 600mW