Rezistenta 150kΩ, 0.125W, SMD 0805, de precizie, toleranta ±0.1%, Viking, AR05BTCW1503, T218443
  • Producător Viking
  • Cod produs:T218443
Distribuie
  • 1,02lei
  • Fără TVA:0,84lei
  • 100 sau mai multe 0,52lei
  • 670 sau mai multe 0,18lei
  • 1550 sau mai multe 0,17lei
  • Disponibilitate:În Stoc (1635 buc.)
Rezistenta 150kΩ, 0.125W, SMD 0805, de precizie, toleranta ±0.1%, Viking, AR05BTCW1503
Rezistenta: 150kΩ
Tip rezistenta: thin film
Capsula: 0805
Putere: 0.125W
Toleranta: ±0.1%
Producator: Viking
Caracteristici
Capsula SMD 0805
Producator Viking
Putere W 125mW
Rezistenta (Ohmi) 150K
Tip Thin film
Spune-ţi opinia
Notă: Codul HTML este citit ca şi text!
   Rău           Bun
Captcha
Etichete: Rezistenta 150kΩ, 0.125W, SMD 0805, de precizie, toleranta ±0.1%, Viking, AR05BTCW1503