Rezistenta 1.05kΩ, 0.6W, YAGEO, MF0207FTE52-1K05, T107939
  • Producător Yageo
  • Cod produs:T107939
Distribuie
  • 0,29lei
  • Fără TVA:0,24lei
  • 10 sau mai multe 0,15lei
  • 100 sau mai multe 0,12lei
  • 500 sau mai multe 0,10lei
  • Disponibilitate:În Stoc (9122 buc.)
Rezistenta 1.05kΩ, 0.6W, YAGEO - MF0207FTE52-1K05
Caracteristici
Nivel dificultate Incepator
Putere W 600mW