Dioda TVS, unidirectional, DO15, 600W, DIOTEC SEMICONDUCTOR, P6KE110A, T246149
Distribuie
  • 3,71lei
  • Fără TVA:3,06lei
  • 10 sau mai multe 1,85lei
  • 100 sau mai multe 1,29lei
  • 180 sau mai multe 0,58lei
  • Disponibilitate:În Stoc (3885 buc.)
Dioda TVS, unidirectional, DO15, 600W, DIOTEC SEMICONDUCTOR, P6KE110A
Tip dioda: Transil, unidirectional
Capsula: DO15
Curent de scurgere: 5µA
Putere disipata: 600W
Tensiune de strapungere: 110V
Tensiune inversa max.: 94V
Producator: DIOTEC SEMICONDUCTOR
Caracteristici
Spune-ţi opinia
Notă: Codul HTML este citit ca şi text!
   Rău           Bun
Captcha
Etichete: Dioda TVS, unidirectional, DO15, 600W, DIOTEC SEMICONDUCTOR, P6KE110A