Dioda Transil, unidirectional, DO15, 600W, DIOTEC SEMICONDUCTOR, P6KE400A, T246203
Distribuie
  • 5,40lei
  • Fără TVA:4,47lei
  • 10 sau mai multe 2,87lei
  • 93 sau mai multe 1,07lei
  • 216 sau mai multe 1,01lei
  • Disponibilitate:În Stoc (2321 buc.)
Dioda Transil, unidirectional, DO15, 600W, DIOTEC SEMICONDUCTOR, P6KE400A
Curent de scurgere: 5µA
Putere disipata: 600W
Tensiune de strapungere: 400V
Tensiune inversa max.: 342V
Captcha
Etichete: Dioda Transil, unidirectional, DO15, 600W, DIOTEC SEMICONDUCTOR, P6KE400A