Dioda Transil, unidirectional, DO15, 600W, DIOTEC SEMICONDUCTOR, P6KE400A, T246203
- Producător Diotec Semiconductor
- Cod produs:T246203
5,40lei
- Fără TVA:4,47lei
- 10 sau mai multe 2,87lei
- 93 sau mai multe 1,07lei
- 216 sau mai multe 1,01lei
- Disponibilitate:În Stoc (2321 buc.)
Dioda Transil, unidirectional, DO15, 600W, DIOTEC SEMICONDUCTOR, P6KE400A
Tip dioda: Transil, unidirectional
Capsula: DO15
Curent de scurgere: 5µA
Putere disipata: 600W
Tensiune de strapungere: 400V
Tensiune inversa max.: 342V
Producator: DIOTEC SEMICONDUCTOR
Caracteristici
Etichete: Dioda Transil, unidirectional, DO15, 600W, DIOTEC SEMICONDUCTOR, P6KE400A