Dioda Transil, unidirectional, DO15, 600W, DIOTEC SEMICONDUCTOR, P6KE200A, T246169
Distribuie
  • 1,43lei
  • Fără TVA:1,18lei
  • 10 sau mai multe 1,10lei
  • 100 sau mai multe 0,92lei
  • 184 sau mai multe 0,54lei
  • Disponibilitate:În Stoc (21897 buc.)
Dioda Transil, unidirectional, DO15, 600W, DIOTEC SEMICONDUCTOR, P6KE200A
Curent de scurgere: 5µA
Putere disipata: 600W
Tensiune de strapungere: 200V
Tensiune inversa max.: 171V
Captcha
Etichete: Dioda Transil, unidirectional, DO15, 600W, DIOTEC SEMICONDUCTOR, P6KE200A