Dioda redresoare Schottky, catod comun, dubla, 45V, 2x 10A, ON SEMICONDUCTOR, MBR20L45CTG, T147260
- Producător ON Semiconductor
- Cod produs:T147260
11,04lei
- Fără TVA:9,13lei
- 3 sau mai multe 10,13lei
- 10 sau mai multe 8,94lei
- 14 sau mai multe 7,49lei
- Disponibilitate:În Stoc (5 buc.)
Dioda redresoare Schottky, catod comun, dubla, 45V, 2x 10A, ON SEMICONDUCTOR, MBR20L45CTG
Tip dioda: redresoare Schottky, catod comun, dubla
Tensiune inversa max.: 45V
Capsula: TO220-3
Curent de sarcina: 2x 10A
Curent de soc direct max.: 180A
Tensiune conductie max.: 0.47V
Caracteristici
| Carcasa | TO220-3 |
| Grosime radiator | 1.15...1.39mm |
| Nivel dificultate | Mediu |
| Structura semiconductorului | catod comun, dublă |
| Subtip ambalaj | tub |
| Tip produs | Dioda |
Etichete: Dioda redresoare Schottky, catod comun, dubla, 45V, 2x 10A, ON SEMICONDUCTOR, MBR20L45CTG