Condensator poliester, 4.7µF, 250V DC, SR PASSIVES, MPEM-4U7R31/250, T145067
Distribuie
  • 4,09lei
  • Fără TVA:3,38lei
  • 60 sau mai multe 1,89lei
  • 140 sau mai multe 1,79lei
  • Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (1390 buc.)
Condensator poliester, 4.7µF, 250V DC, SR PASSIVES, MPEM-4U7R31/250
Capacitate condensator: 4.7µF
Tensiune de lucru max.: 250V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 31mm
Temperatura de lucru: -40...85°C
Serie: MKT
Caracteristici
Capacitate condensator 4.7µF
Producator SR Passives
Tensiune de lucru max. 250V DC
Spune-ţi opinia
Notă: Codul HTML este citit ca şi text!
   Rău           Bun
Captcha
Etichete: Condensator poliester, 4.7µF, 250V DC, SR PASSIVES, MPEM-4U7R31/250