Condensator poliester, 4.7µF, 250V DC, SR PASSIVES, MPEM-4U7R27.5/250, T145066
Distribuie
  • 3,71lei
  • Fără TVA:3,06lei
  • 70 sau mai multe 1,66lei
  • 160 sau mai multe 1,58lei
  • Disponibilitate:În Stoc (3503 buc.)
Condensator poliester, 4.7µF, 250V DC, SR PASSIVES, MPEM-4U7R27.5/250
Capacitate condensator: 4.7µF
Tensiune de lucru max.: 250V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 27.5mm
Temperatura de lucru: -40...85°C
Serie: MKT
Caracteristici
Capacitate condensator 4.7µF
Producator SR Passives
Tensiune de lucru max. 250V DC
Spune-ţi opinia
Notă: Codul HTML este citit ca şi text!
   Rău           Bun
Captcha
Etichete: Condensator poliester, 4.7µF, 250V DC, SR PASSIVES, MPEM-4U7R27.5/250