Condensator poliester, 470nF, 40V AC, 63V DC, KEMET, R82DC3470Z360J, T145254
  • Producător Kemet
  • Cod produs:T145254
Distribuie
  • 2,82lei
  • Fără TVA:2,33lei
  • 10 sau mai multe 1,78lei
  • 50 sau mai multe 1,26lei
  • 100 sau mai multe 1,10lei
  • Disponibilitate:În Stoc (18 buc.)
Condensator poliester, 470nF, 40V AC, 63V DC, KEMET, R82DC3470Z360J
Capacitate condensator: 470nF
Tensiune de lucru max.: 40V AC, 63V DC
Toleranta: ±5%
Raster terminale: 5mm
Temperatura de lucru: -55...105°C
Serie: R82
Caracteristici
Capacitate condensator 470nF
Producator Kemet
Spune-ţi opinia
Notă: Codul HTML este citit ca şi text!
   Rău           Bun
Captcha
Etichete: Condensator poliester, 470nF, 40V AC, 63V DC, KEMET, R82DC3470Z360J