Condensator poliester, 470nF, 400V DC, SR PASSIVES, MPEM-470NR15/400, T145058
- Producător SR Passives
- Cod produs:T145058
1,10lei
- Fără TVA:0,91lei
- 100 sau mai multe 0,69lei
- 260 sau mai multe 0,49lei
- 600 sau mai multe 0,47lei
- Disponibilitate:Stoc epuizat
Condensator poliester, 470nF, 400V DC, SR PASSIVES, MPEM-470NR15/400
Capacitate condensator: 470nF
Tensiune de lucru max.: 400V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 15mm
Temperatura de lucru: -40...85°C
Serie: MKT
Caracteristici
| Producator | SR Passives |
Etichete: Condensator poliester, 470nF, 400V DC, SR PASSIVES, MPEM-470NR15/400