Condensator poliester, 330nF, 63V AC, 100V DC, KEMET, R82EC3330Z370K, T145339
  • Producător Kemet
  • Cod produs:T145339
Distribuie
  • 3,02lei
  • Fără TVA:2,49lei
  • 10 sau mai multe 2,02lei
  • 50 sau mai multe 1,53lei
  • 100 sau mai multe 1,37lei
  • Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (237 buc.)
Condensator poliester, 330nF, 63V AC, 100V DC, KEMET, R82EC3330Z370K
Capacitate condensator: 330nF
Tensiune de lucru max.: 63V AC, 100V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 5mm
Temperatura de lucru: -55...105°C
Serie: R82
Caracteristici
Alias 82EC3330Z370K
Capacitanţa 330nF
Dimensiuni carcasa 7.2x4.5x9.5mm
Raster terminale 5mm
Serie condensatoare R82
Tip condensator cu poliester
Toleranţa ±10%
Spune-ţi opinia
Notă: Codul HTML este citit ca şi text!
   Rău           Bun
Captcha
Etichete: Condensator poliester, 330nF, 63V AC, 100V DC, KEMET, R82EC3330Z370K