Condensator poliester, 330nF, 63V AC, 100V DC, KEMET, R60EF3330AA6AK, T144599
  • Producător Kemet
  • Cod produs:T144599
Distribuie
  • 2,86lei
  • Fără TVA:2,36lei
  • 10 sau mai multe 1,81lei
  • 50 sau mai multe 1,61lei
  • 88 sau mai multe 1,12lei
  • Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (1487 buc.)
Condensator poliester, 330nF, 63V AC, 100V DC, KEMET, R60EF3330AA6AK
Capacitate condensator: 330nF
Tensiune de lucru max.: 63V AC, 100V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 10mm
Temperatura de lucru: -55...105°C
Serie: MKT
Caracteristici
Capacitate condensator 330nF
Producator Kemet
Spune-ţi opinia
Notă: Codul HTML este citit ca şi text!
   Rău           Bun
Captcha
Etichete: Condensator poliester, 330nF, 63V AC, 100V DC, KEMET, R60EF3330AA6AK