Condensator poliester, 330nF, 100V DC, SR PASSIVES, MPEM-330NR7.5/100, T145046
Distribuie
  • 0,72lei
  • Fără TVA:0,60lei
  • 100 sau mai multe 0,45lei
  • 350 sau mai multe 0,32lei
  • 810 sau mai multe 0,31lei
  • Disponibilitate:În Stoc (6726 buc.)
Condensator poliester, 330nF, 100V DC, SR PASSIVES, MPEM-330NR7.5/100
Capacitate condensator: 330nF
Tensiune de lucru max.: 100V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 7.5mm
Temperatura de lucru: -40...85°C
Serie: MKT
Caracteristici
Capacitate condensator 330nF
Producator SR Passives
Tensiune de lucru max. 100V DC
Spune-ţi opinia
Notă: Codul HTML este citit ca şi text!
   Rău           Bun
Captcha
Etichete: Condensator poliester, 330nF, 100V DC, SR PASSIVES, MPEM-330NR7.5/100