Condensator poliester, 220nF, 63V AC, 100V DC, KEMET, R82EC3220Z370J, T145335
- Producător Kemet
- Cod produs:T145335
2,66lei
- Fără TVA:2,20lei
- 10 sau mai multe 1,32lei
- 50 sau mai multe 1,05lei
- 100 sau mai multe 0,95lei
- Disponibilitate:În Stoc (132 buc.)
Condensator poliester, 220nF, 63V AC, 100V DC, KEMET, R82EC3220Z370J
Capacitate condensator: 220nF
Tensiune de lucru max.: 63V AC, 100V DC
Toleranta: ±5%
Raster terminale: 5mm
Temperatura de lucru: -55...105°C
Serie: R82
Caracteristici
| Producator | Kemet |
Etichete: Condensator poliester, 220nF, 63V AC, 100V DC, KEMET, R82EC3220Z370J