Condensator poliester, 220nF, 630V DC, SR PASSIVES, MPEM-220NR15/630, T145033
- Producător SR Passives
- Cod produs:T145033
1,34lei
- Fără TVA:1,10lei
- 100 sau mai multe 0,84lei
- 270 sau mai multe 0,60lei
- 620 sau mai multe 0,57lei
- Disponibilitate:În Stoc (282 buc.)
Condensator poliester, 220nF, 630V DC, SR PASSIVES, MPEM-220NR15/630
Capacitate condensator: 220nF
Tensiune de lucru max.: 630V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 15mm
Temperatura de lucru: -40...85°C
Serie: MKT
Caracteristici
| Producator | SR Passives |
Etichete: Condensator poliester, 220nF, 630V DC, SR PASSIVES, MPEM-220NR15/630