Condensator poliester, 1µF, 250V DC, SR PASSIVES, MPEM-1U/250, T145021
Distribuie
  • 1,85lei
  • Fără TVA:1,53lei
  • 50 sau mai multe 1,38lei
  • 100 sau mai multe 1,06lei
  • 160 sau mai multe 0,85lei
  • Disponibilitate:În Stoc (10 buc.)
Condensator poliester, 1µF, 250V DC, SR PASSIVES, MPEM-1U/250
Capacitate condensator: 1µF
Tensiune de lucru max.: 250V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 20mm
Serie: MKT
Caracteristici
Capacitate condensator 1µF
Producator SR Passives
Tensiune de lucru max. 250V DC
Spune-ţi opinia
Notă: Codul HTML este citit ca şi text!
   Rău           Bun
Captcha
Etichete: Condensator poliester, 1µF, 250V DC, SR PASSIVES, MPEM-1U/250