Condensator poliester, 10µF, 250V DC, SR PASSIVES, MPEM-10UR31/250, T145020
Distribuie
  • 7,10lei
  • Fără TVA:5,87lei
  • 10 sau mai multe 4,42lei
  • 30 sau mai multe 3,26lei
  • 69 sau mai multe 3,09lei
  • Disponibilitate:În Stoc (7 buc.)
Condensator poliester, 10µF, 250V DC, SR PASSIVES, MPEM-10UR31/250
Capacitate condensator: 10µF
Tensiune de lucru max.: 250V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 31mm
Temperatura de lucru: -40...85°C
Serie: MKT
Caracteristici
Capacitate condensator 10µF
Producator SR Passives
Tensiune de lucru max. 250V DC
Spune-ţi opinia
Notă: Codul HTML este citit ca şi text!
   Rău           Bun
Captcha
Etichete: Condensator poliester, 10µF, 250V DC, SR PASSIVES, MPEM-10UR31/250